Bc. Jan Cabalka - CabaDesign

Programování a tvorbě aplikací se věnuje již přes 10 let. S programováním začal již před studiem na SPŠSE v Liberci a této činnosti se věnuje i nyní při studiu na Technické univerzitě v Liberci, kde již získal bakalářský titul na oboru Manažerská informatika. Aktuálně dokončuje inženýrské studium.

V rámci zpracování zakázek klade důraz především na individuální přístup k zákazníkům a jejich potřebám. Na zakázkách proto dle potřeby spolupracuje s dalšími obchodními partnery a experty, a to především v případě dodávek kompletních řešení.

Používané technologie:

Při tvorbě webů využíváme HTML5 a CSS3, které rozšiřujeme o redakční systém postavený na PHP a MySQL. Dále na webech používáme Javascript (zejména jQuery) a AJAX. Abychom dosáhli co nejnižších nákladů, využíváme volně dostupných a odladěných technologií. Dle přání zákazníka je web možné propojit s aplikačním rozhraním jiných webových služeb, jako je např. API map od Google, produkty pro Heureka.cz a Seznam.cz a sociální sítě Facebook a Twitter.


Při tvorbě databázových aplikací využíváme zejména databázové systémy MySQL a MsSQL a programovací jazyk PHP nebo vývojové prostředí ASP.NET Máme zkušenosti s tvorbou aplikací pro podporu firemních procesů včetně jejich propojení na další systémy, jakými jsou např. firemní účetní systémy, systémy péče o zákazníky, personální systémy, atd. Samozřejmostí je zaškolení uživatelů aplikace.